Karolina Czechowicz


Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Psychoterapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym.

Dbam o stały rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i regularnych superwizjach u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychodynamicznego. Specjalizuję się w pomocy osobom z zaburzeniami osobowości, depresją, nerwicami, a także z trudnościami w relacjach partnerskich i chorobami psychosomatycznymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego i Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej organizowaną przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne. Doświadczenie zawodowe zbieram, pracując w szkole, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej a także w Poradni Zdrowia Psychicznego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu diagnozy psychologicznej oraz warsztatów socjoterapeutycznych i edukacyjnych dla uczniów. 

tel. 668 676 567

karolina.czechowicz@gmail.com

Zgodnie ze zmianą prawa dotyczącego ochrony danych osobowych proszę o zapoznanie się z klauzulą informacyjną( klauzula informacyjna).