Elżbieta KulasJestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Terapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Kwalifikacje terapeutyczne zdobywałam podczas 4-letnich studiów podyplomowych organizowanych przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum Administrowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ oraz Fundację Psychomed (kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).

Stale dbam o podnoszenie swoich kompetencji zawodowych i osobistych poprzez uczestnictwo w specjalistycznych konferencjach, szkoleniach, regularnych superwizjach u Certyfikowanego Superwizora PTP.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, szkołach i placówkach oświatowych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Od 2003 roku zajmuję się udzielaniem wsparcia i pomocy psychologicznej dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym poprzez prowadzenie konsultacji i porad psychologicznych, zajęć warsztatowych nakierowanych na rozwijanie kompetencji społeczno – emocjonalnych ich uczestników.

Posiadam doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Specjalizuję się w pracy z osobami z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi, z trudnościami adaptacyjnymi i zaburzeniami okresu dojrzewania.

Zatem jeśli cierpisz z powodu małej pewności siebie, masz trudności w nawiązywaniu relacji z innymi, odczuwasz osamotnienie i wyizolowanie społeczne, masz trudności w relacjach z najbliższymi, odczuwasz wysoki poziom stresu, poczucie nadmiernego smutku dezorganizującego funkcjonowanie społeczne oraz lęku lub niepokoju utrudniającego kontakty w pracy zawodowej i życiu prywatnym, dolegliwości bólowe – nie posiadające podłoża medycznego, znajdujesz się w sytuacji w której straciłeś kogoś lub coś ważnego w swoim życiu czy też masz mnóstwo pytań, wątpliwości i niepokoju odnośnie rozwoju i/lub wychowania swoich dzieci – to mogę i potrafię Ci pomóc.

tel. 512 274 839

kulas.elzbieta@gmail.com