Sylwia PatynkoJestem psychologiem i psychoterapeutą z uniwersyteckim wykształceniem. W zawodzie psychologa pracuję od 2002 roku, jako psychoterapeuta od kilku lat.

Kwalifikacje terapeutyczne uzyskałam kończąc 4 letnie studia podyplomowe organizowane przez Katedrę Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego, Collegium Medicum (kurs atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym.

Stale rozwijam się zawodowo – uczestniczę w szkoleniach, konferencjach naukowych. Swoją pracę terapeutyczna poddaję superwizji u certyfikowanego superwizora PTP.

Doświadczenie zawodowe zbierałam pracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, szkole, Poradni Zdrowia Psychicznego, Punkcie Konsultacyjnym, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym.

Na co dzień prowadzę konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców; diagnozę psychologiczną; terapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych; zajęcia warsztatowe o zróżnicowanej tematyce; udzielam wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

Specjalizuję się w pomocy osobom odczuwającym różnego rodzaju lęki; doświadczającym obniżonego nastroju, braku radości życia, ciągłego zmęczenia i napięcia psychicznego; odczuwającym różnego rodzaju bóle, które nie mają obiektywnej medycznej przyczyny; doznającym trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi; nie radzącym sobie w procesie wychowywania dzieci; będącym w kryzysie rozwojowym (m.in.okres dorastania, małżeństwo, urodzenie dziecka) czy w okresie trudności adaptacyjnych (zmiany życiowe, „utraty”).

tel.509 244 296

spatynko@gmail.com